Napoved FIFE: svetovni prvak v nogometu bo ...

M.S.
10. 11. 2022 05.00
0

Svetovno prvenstvo v nogometu, ki bo med 20. novembrom in 18. decembrom potekalo v Katarju, je za vogalom. Te dni selektorji 32 reprezentanc, kolikor se jih bo potegovalo za naslov prvaka, objavljajo sezname reprezentantov, založnik in razvijalec iger EA Sports pa je te dni objavil tradicionalno simulacijo svetovnega prvenstva, ki zmago napoveduje Argentini.

Moškisvet.com e-novice

Si že prijavljen na vse naše e-novice?

Lahko Lionel Messi vendarle pride do naslova svetovnega prvaka in z edino manjkajočo lovoriko v svoji vitrini zacementira oz. potrdi svoj status najboljšega nogometaša v zgodovini tega športa? Če gre verjeti simulaciji kalifornijskega računalniškega založnika in razvijalca iger EA Sports, ki se podpisuje pod legendarno nogometno videoigro Fifa, potem da, kajti Argentini v Katarju napovedujejo osvojitev naslova svetovnega prvaka. Tako kaže simulacija turnirja najnovejše Fife 23. EA Sports je leta 2010 zmago napovedal Španiji, leta 2014 Nemčiji, leta 2018 pa Franciji, ki so vse tudi končale na svetovnem tronu.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.
Zakaj se tehnike izvajanja iz avta prej ni spomnil še nihče? Je to sploh po pravilih?
Preberi še

Gre torej za napoved, ki je vredna upoštevanja, saj je EA Sports pravilno napovedal zadnje tri prvake. Francozi, ki so leta 2018 v finalu s 4:2 ugnali Hrvate. Napoved oz. simulacija 22. svetovnega prvenstva v nogometu najbolj razširjene računalniške nogometne videoigre kaže, da bodo ''Gavči'' na poti do finala v izločilnih bojih najprej premagali Dansko, nato Nizozemsko, v polfinalu bodo izločili Francoze, v južnoameriškem finalu pa z 1:0 premagali še večne rivale Brazilce. Prvenstvo bo z osmim golom na turnirju odločil nihče drug kot kapetan Messi, ki bo tudi prvi strelec. Bron bo osvojila Francija, ki bo v ''malem'' finalu premagala Portugalce s 4:2. Omenjene reprezentance so tudi papirnati favoriti.