Do ušes zaljubljen: Rondo z očmi požiral Dončića

A.P.
02. 12. 2019 07.11
7

Luka Dončić v Staples Centru ni očaral le malega Krisa in šova željnega občinstva v sloviti dvorani Los Angeles Lakersov, nad njim se je navdušil tudi sloviti Rajon Rondo, ameriški košarkarski veteran, ki so ga med tekmo kamere ujele, kako je skrivaj ''zaljubljeno'' gledal Luko Dončića. Nekako tako, kot opazujemo svojo simpatijo.

Kaj ima Luka Dončić, česar nima Anthony Davis, je šaljivo k posnetku Dončića, na katerem ga z očmi požira Rajon Rondo, pripisal Scott Jennings, ki je zanimiv prizor delil na spletu.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Dončić je v dvorani Staples Center še enkrat več pokazal, iz kakšnega testa je in dobil dvoboj GOAT vs. Baby GOAT, torej LeBron James-Dončić, ter je po prvi četrtini sezone med kandidati za naziv najbolj koristnega igralca lige (MVP).

Trenerski izpadi: strategi, ki so se znesli nad igralci in pri tem presegli mejo dobrega okusa
Preberi še

Tekma med gostujočim Dallasom in vodilnim moštvom lige je bila v prvem delu zelo izenačena, potem pa se je v tretji četrtini po parketu razletel Dončić, ki je s soigralci naredil delni izid 17:0.

Dallas se je Lakersom oddolžil za poraz pred tedni.
Dallas se je Lakersom oddolžil za poraz pred tedni. FOTO: Profimedia

Telički, ki jih je s tribun spodbujal tudi Dirk Nowitzki, nato niso dopustili, da bi se jim Jezerniki, ki so igrali na krilih desetih zaporednih zmag, do konca nevarno približali in Dončić je dosegel sploh svojo prvo zmago nad Lakersi, za katere igra njegov vzornik.

Luka Dončić v dvoboju z Anthonyjem Davisom.
Luka Dončić v dvoboju z Anthonyjem Davisom. FOTO: Profimedia

Tekmo so si med drugom ogledali tudi Spike Lee, Denzel Washington in Adam Levine z ženo Behati Prinsloo.

Tudi Denzel Washington je lahko občudoval poteze Dončića.