Moskisvet.com
image (28)
Zanimivo

Mehičani s katapultom 'napadajo' Američane

U.K.
27. 01. 2011 15.10
0

Mehiški preprodajalci ilegalnih drog so precej iznajdljivi. V ZDA streljajo droge kar s katapultom, vendar pa sistema le niso mogli popolnoma premagati.

Novembra 2005 je ameriška vlada sprejela odločitev, da na meji med Mehiko in ZDA poostrijo nadzor in tako preprečijo prehod ilegalnih priseljencev. V ta namen so postavili različne sisteme, od radarjev, senzorjev, kamer do ograj, ki fizično preprečijo prehod. In prav te so prispevale k nastanku katapulta, s katerim preprodajalci drog katapultirajo nedovoljene droge prek ograje in kot kaže, so se v glavnem osredotočili na marihuano.

Tihotapce je posnela nacionalna garda med katapultiranjem in jih tudi prijela, kot kaže, pa se niso mogli upreti, da ne bi katapulta preizkusili še sami.

 

  • LASKO PIC 2026 PROPLUS vrtiljak  01
  • LASKO PIC 2026 PROPLUS vrtiljak  02
  • LASKO PIC 2026 PROPLUS vrtiljak  03
  • LASKO PIC 2026 PROPLUS vrtiljak  04
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
ISSN 2630-1679 © 2024, Moskisvet.com, Vse pravice pridržane Verzija: 1760