Forum
Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
Aleš Majster
Število vnosov: 4
11.12.2012 ob 19:29

Čau...mene pa ful zanima kako bi lahko odpravu eno težavo..okoli oči mam rahlo bolj temne barve..podočnjaki..in se zgleda tako kot da bi nekakšen obris naredu okoli oči..ful me mott...kaj bi najbolj pomagalo za rešit to? In kaj je bi lahko bil sploh vzrok? Spim dovolj (cca. 7-11ur/na dan), dosti tudi preživim za računalnikom, vendar to mislim da ni vzrok..saj sem prej imel normalno kožo okoli oči..in še malo imam lička bolj rdečkasta in okoli nosa...kot da bi bil non-stop prehlajen...A ima koža pomankanja nečesa pa je zato tako?
Prosim za nasvete...aja..star sem pa 21let...

hvala
Aleš Majster
Število vnosov: 4
11.12.2012 ob 19:36

Aja...naj omenim da tudi kadim ( 5let)...in občasno kaj popijem...sedaj pa prosim za nasvete....prosim...=/
kobajagi
Število vnosov: 57
11.12.2012 ob 23:47

za podočnjake obstajajo razne kremice/maske...poglej v drogerijah.
glede rdečice-si na kaj alergičen?
če pa imaš '"pusto'" kožo, pojej več zelenjave in sadja, pa spij ogromno vode!

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Kofein

Arhiv
Damijan Merlak

Spoznajte Slovenca, ki služi milijone!

Damijan Merlak je skupaj z Nejcem Kodričem bitcoin borzo Bitstamp ustanovil sredi leta 2011, ko je bil en bitni kovanec vreden slabih pet ameriških dolarjev. Danes je ta vreden okoli 800 dolarjev, njuna borza pa je med največjimi na svetu - njen mesečni promet znaša okoli 250 milijonov dolarjev, kar je petkratnik prometa na Ljubljanski borzi.

Anketa

Arhiv

Vaša prva jutranja misel je ...

Celia Kay - 3