Forum
Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
XOXOXOXO
Število vnosov: 15
09.11.2012 ob 00:05

Pozdravljeni,

mene pa zanima kako gledate na debeluške... Poznam eno simpatično punco, ima sicer kar nekaj kg preveč... rekel bi da kakšnih 15kg... ampak ta punca je izredno prijazna, nasmejana, res simpatična. No ima tudi veliko oprsje in rito, blond je... Zdi se mi, da ima odlično karizmo. Zdej pa tako, mogoče se motim no, ampak meni se zdi, da je marsikateremu moškemu všeč.
Kako vi gledate na debeluške, so vam simpatične ali jih prezirate... Bi hodili z debeluško, vas vzburjajo?
rozle321
Število vnosov: 1
28.11.2012 ob 09:07
*Odgovor na: XOXOXOXO +

če je lustna..urejena..zakaj pa nesmiley
Zdravko Papler
Število vnosov: 3
12.01.2013 ob 10:08
*Odgovor na: rozle321 +

smileysmileysmileysmiley
rozle321 je napisal:
če je lustna..urejena..zakaj pa nesmiley

sknkee
Število vnosov: 14
06.12.2012 ob 13:11
*Odgovor na: XOXOXOXO +

Ajga model, ti sam zagrab, meni osebno so mi najbolj ušeč punce ki so lepo oblikovane, lepa ritka z bolanimi boki (FUK ROČKAMI) in pa seveda da nimajo glih najmanjših sisk. Najlepše je zagrabit kako ritorno ki ni prevelika seveda ni pa tako majna da ti kar slabo pride. se pravi da ma huda stegenca, ritko, pa da ma mal trebuščka. Polizal bo jo celo od glave do peta in še kje umes. ajga malo mstne so najbol kul! naprimer isis taylor- loh si jo ogledate. kapo dol!
BigPandaBear
Število vnosov: 34
09.11.2012 ob 15:52

Tko kot si napisu.. če jo je malo več skupaj, sploh ni problem, če ma fajn osebnost. Če je pa zarad teže zakompleksana pa sramežljiva, pa hoče seksat v temi al pa se noče čist slečt, potem pa to ne gre skoz. Sem bil z eno, ki bi reku, da je tudi mela od oka ene 15 kg gor, ampak je bla samozavestna v postleji in (mogoče presenetljivo) izkušena.
Debeluške mi načeloma niso na prvo žogo hude, je pa res, da dosti raje pogledam za eno, ki ima 15 kg gor in hodi vzravnano, samozavestno, z dvignjeno glavo, naredi očesni stik in sem mogoče malo nasmeji.. kot pa ''popolno'' ali suhico, ki hodi sključeno in se na daleč vidi, da je zakompleksana in tečna. Je pa tudi odvisno, kaj je za tebe debelušno kaj pa že debelo? Za mene tja nekje do pevke Adele je debelušno, od tam naprej pa že zdravje trpi..
Kaj ti je ena okrogla všeč, pa te zanima kako bi se okolica odzvala, če bi začel hodit z njo? smiley
Kristijan Levanić
Število vnosov: 3
17.11.2012 ob 20:17

se strinjam s tabo , npr. meni so všeč takšne ki majo '"kako kilo preveč'" in mislim da z njimi ni nič narobe kot mislijo mnogi drugi ... , debeluške so simpatične smiley + tega sex z njimi je vedno pester zanimiu .... povem z lastnih izkušenj smiley smiley
Phantom_x
Število vnosov: 1
18.11.2012 ob 18:54
*Odgovor na: Kristijan Levanić +

men pa kila manj veliko bolje zgleda kot kila preveč, ampak ravno prav je itak najbolje.
5JE
Število vnosov: 2
03.12.2012 ob 09:58

KO stopiš v kontakt boš vidu kaj je zadaj. Jaz imam tako ženo pa mi ni žal saj je divja v postelji kot hudič. nebi si mislil da je vsega tega zmožna.
Vsak močna je volj vlažna in je veselica še večja.
Pa zakaj pišem to? zato ker partnerski odnos je v glavi. Ampak ne samo v glavi ampak tudi v zadovoljstvu telesnih užitkov, ki si jih partnerja dajeta. Če moški ne more sprejeti debeluške ko je slečena, naj se ne zapleta z njo.
Debeluške so zelo lepe, ko so oblečene. Imajo gladke lepe obline, ko pa jo slečeš vidiš marsikaj. Če te to ne moti in ti da vetra, to stori bolje od suhic. Če ni tako pa beži stran!
5JE
Število vnosov: 2
03.12.2012 ob 09:58

KO stopiš v kontakt boš vidu kaj je zadaj. Jaz imam tako ženo pa mi ni žal saj je divja v postelji kot hudič. nebi si mislil da je vsega tega zmožna.
Vsak močna je volj vlažna in je veselica še večja.
Pa zakaj pišem to? zato ker partnerski odnos je v glavi. Ampak ne samo v glavi ampak tudi v zadovoljstvu telesnih užitkov, ki si jih partnerja dajeta. Če moški ne more sprejeti debeluške ko je slečena, naj se ne zapleta z njo.
Debeluške so zelo lepe, ko so oblečene. Imajo gladke lepe obline, ko pa jo slečeš vidiš marsikaj. Če te to ne moti in ti da vetra, to stori bolje od suhic. Če ni tako pa beži stran!
kg1
Število vnosov: 6
26.11.2012 ob 10:08

Bajsike so isto ko bajski...odraz tega, kako skrbi zase in za svoje telo...dejstvo je da je debelost posledica nezdravega načina življenja in dejstvo je, da imajo suhi in ljudje z normalno postavo že v osnovi : več samozavesti, lepšo kožo, moški oddajajo več hormonov, blj gibčni... in zato so takšni ljudje posledično bolj privlačni.

Če pa ima tvoja 15 kg preveč se pa ne sekiraj...ožen jo in ji pomagaj pri dieti...vendar ji moraš povedat, da ti ni všeč njen način življenja(bog ne daj da ji rečeš da ti ni všeč postava njena, ker si odletu TAKOJ) in da ji boš pomagu...vzpodbujat, se z njo ukvarjat, motivirat itd... morš stvari spelat tako, da si ona sama želi 15 kg dol vrečt...pol je pa na izzy...po uspehu te bo mela še bolj rada

pol boš pa videl kaka lepotica bo...ampak vedi, da potem se bodo še drugi tipi po njej obešali!

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Kofein

Arhiv
Damijan Merlak

Spoznajte Slovenca, ki služi milijone!

Damijan Merlak je skupaj z Nejcem Kodričem bitcoin borzo Bitstamp ustanovil sredi leta 2011, ko je bil en bitni kovanec vreden slabih pet ameriških dolarjev. Danes je ta vreden okoli 800 dolarjev, njuna borza pa je med največjimi na svetu - njen mesečni promet znaša okoli 250 milijonov dolarjev, kar je petkratnik prometa na Ljubljanski borzi.

Anketa

Arhiv

Ko mi je dolgčas ...

dolgčas jim je - 14