Forum
Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
mona55555
Število vnosov: 56
18.08.2012 ob 09:06

A ima kakšen težave, s pregorevanjem prednjih žarnic na avtu.Moj citroen je katastrofa.spredaj sem zamenjal vsaj 12 žarnic.ne vem zakaj je tako.žarnico zamenjam pol zdrži nekaj časa pol pa pregori,po možnosti na obeh straneh(levi in desni).

ima kdo izkušnje s temsmiley

leskoles
Število vnosov: 2
16.12.2012 ob 09:34
*Odgovor na: mona55555 +

Če maš c3 je seriska napaka ker dobi žarnica prelevik udar na začetku in rada crkne zaradi tega. Mislim da so pol pobi deval neke upore umes pa je bla stvar rešjena.
Miro Žibert
Število vnosov: 5
23.12.2012 ob 07:40
*Odgovor na: mona55555 +

jaz sem imel iste probleme. Šel sem k Avtoelektričarju v Bitnje prii Kranju. Na testerju je ugotovil, da dinamo oddaja pravo napetost problem pa je bil v frekvenci. Šel sem k serviserju, zamenjal mi je dinamo, od takrat (2 leti) NISEM ZAMENJAL ŠE NOBENE ŽARNICE!
Anastasya
Število vnosov: 23
18.08.2012 ob 21:34

preglej kontakte... ponavadi je kriva rja, oz. kak drug slab kontakt v napeljavi. al pa možno, da ti prihaja v prostor, kjer je žarnica, voda.
joztom
Število vnosov: 1
19.08.2012 ob 19:43
*Odgovor na: Anastasya +

V Conradu kupi aparaturo, ki pride med pola na akumulatorju in preprečuje previsoko napetost. To je še bolj koristno za računalnik (ECU) avtomobila.
ReševalecMB
20.08.2012 ob 15:57

mogoče zato ker je med vstavljanjem ne primeš pravilno. žarnico ne smeš prijeti za žarnico direktno ali pa za gumo na vrhu ampak jo primeš okrog obročka pod žarnico!! upam, da sem pomagal
Vostro
Število vnosov: 9
21.08.2012 ob 08:28

To se je tudi meni dogajalo na avtu isti problem!!!

Rešitev:
Kupi najdražje žarnice!!! Težava rešena!!! Dokler sem šparal na žarnicah se mi je to dogajalo!!! Sedaj že 1 leto nism zamenjal nobene žarnice...
lunatetrka
Število vnosov: 106
17.09.2012 ob 10:39

Kvalitetne žarnice,in zamenjaj obe hkrati,tudi če stara še dobra
lunatetrka
Število vnosov: 106
17.09.2012 ob 10:41

Pa še taboljše žarnice kupi

kodzi je napisal:
mogoče zato ker je med vstavljanjem ne primeš pravilno. žarnico ne smeš prijeti za žarnico direktno ali pa za gumo na vrhu ampak jo primeš okrog obročka pod žarnico!! upam, da sem pomagal

mr.izi
19.09.2012 ob 14:06

Dragi, moji!!

H7 žarnice izredno rade crkujejo pa ni važno ali je citroen, opel, ali kakšna druga zverina. Crkujejo rade ne glede od katere firme so narejene. Crkujejo pa zaradi tega ker so najšibkejši člen v električnem tokokrogu.

LP
mr_izi

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Kofein

Arhiv
Damijan Merlak

Spoznajte Slovenca, ki služi milijone!

Damijan Merlak je skupaj z Nejcem Kodričem bitcoin borzo Bitstamp ustanovil sredi leta 2011, ko je bil en bitni kovanec vreden slabih pet ameriških dolarjev. Danes je ta vreden okoli 800 dolarjev, njuna borza pa je med največjimi na svetu - njen mesečni promet znaša okoli 250 milijonov dolarjev, kar je petkratnik prometa na Ljubljanski borzi.

Anketa

Arhiv

Kateri del ženskega telesa vam je najbolj všeč?

Alyssa Arce - 8