Forum
Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
atlantic26
Število vnosov: 10
11.08.2012 ob 10:49

Živjo,
star sem 26 let in ne vem kje bi spoznal kakšno žensko. Približno 3 leta ne hodim več zvečer po raznih lokalih in tako tudi ne spoznavam novih ljudi, vsakodnevno pa tudi ne, zato bi prosil za kak nasvet.
pengwynka
Število vnosov: 3
12.08.2012 ob 16:49
*Odgovor na: atlantic26 +

Živjo.

Ti svetujem, da poskusiš s kakšnim spletnim portalom kot je badoo, ampak pazi, ker je gor polno punc, ki niso ravno takšne, kok se zdijo v resnici.

Sem pa jaz spoznal tam svojo bodočo ženo in moram priznati, da ima eno simpatično prijateljico, ki je še samska, ker ve, kaj hoče.

Lp in veliko uspeha.

P.S. ne oziraj se na nick, sem na puncinem računalniku
dgdfgfdt
Število vnosov: 12
10.09.2012 ob 18:26

v lokale hodjo samo zenske ki se rade izpostavljajo in podobne stvari smiley ... Zensko spoznas tapravo na najbol neobicajn '''' ,nemogoč oziroma najmanj pričakovan način.
Leiicy
Število vnosov: 5
23.10.2012 ob 12:58

Js sm svojga zdejšnega tipa, mojga prvega, in če bo šlo use tko lepo kt gre zdj, tut zadnjega spoznala kar prek interneta! smiley Hja stran se imenuje erodate, sam je taka kt si jo sam ustvarš, je velik golote tam gor, sam js sm lepo napisala, da sem v iskanju ljubezni in ne avantur in glej ga zlomka se je najdu en, ki je iskal isto kt js. Zj sva oba zaljubljena do nebes in razdalija (on je štajerc, js pa dolenjka), nima velik vpliva, mava pa vsak vikend mal izleta smiley
Marejenz Santo
Število vnosov: 1
29.01.2014 ob 13:46

hahaha tukaj v zloveniji ne bote nobene resne dubil..use so same drolje smiley
tina202
Število vnosov: 13
12.08.2012 ob 19:15

js pa svetujem tako, napisou si da že 3 leta ne hodiš vn, ne spoznavaš ljudi...spet začni, sicer vrjamm d je težko začet č nimaš kere pametne druščne, ampak...
5lamca
Število vnosov: 137
22.08.2012 ob 19:28

smiley. Problemi a, s temi puncami. Ko jih ni, jih ni. Ko pride kakšna pa so usput tri. No. To se mi je zgodil prejšno zimo. Od oktobra do februarja. Tri. Prej nobene par let. Zdej pa že tut od februarja nobene. Pa nisem neki ženskar. Sam prva je bla pač preotročja, pri drugi sem po parih smsih dobil občutek, da ne bo nič, a se je potem izkazalo, da je ona mislila, da pa bo kaj (povedala skupni prijateljici), a jst sm tacajt že odnehu (NAPAKA) in že šmiru s tretjo. Ta tretja je bla pa mejčken katastrofe. Izgled super ampak totalno zakompleksano bitje... Skratka. Zdej spet sušo preganjamo.
No ja, da sem jih spoznal je bil itak splet naključij. Ampak takih spletov, kjer bi spoznal kakšno, je dejansko zlo malo, če se vrnem na temo.
Ali pa jih ni. Včasih se mi zdi, da tudi v lokalu, če mal poflirtaš s kakšno, izpadeš kr čudn. Če te ne pogleda ona, kot bi z lune padu, pa te njene prjatlce. Se mi je že zgodilo, da me je vprašala ena od teh, kaj zijam?!
In zarad takih opic (se opravičujem izrazu) pol res kdaj niti ne upam flirtat (my bad).
Pol so to diskači. No go. Vsaj zame. V tistm hrušču spoznat uredu žensko, morš bit res pod srečno zvezdo rojen. Sej se tut slišiš ne.
Neki cajta so mi ble veselice zakon. Ampak opažam, da tja hodjo le smrklje in starejši ljudje. Nč tm od 22-29...
In pol so tuki online portali :S. frendiinflirt? Katastrofa.
onainon.com...Počakam do 30. in grem še tja pogledat.
Mogoče bi res fitnes palil.
Bi vprašal, tako kot ti atlantic26. Kje bi spoznal kakšno žensko?
Ampak kdo ti lahko odgovori na to vprašanje? Noben. Najbolj, da greš po ulic in ko srečaš takšno, ki ti je všeč se zaletiš vanjo. Pa kup zvezkov mej s sabo, da ti jih bo pomagala pobrat smiley Kaj naj nama druga rečem? Nč. Če jo boma srečala, jo boma. Kako? Kdaj? Noben ne ve. Sicer sm se pa tele ideje z zvezki zdle usput spomnu in se mi ne zdi tolk slaba smiley. Čeprov je čudna, znala bi pa užgat :P. Drugače si res ne predstavlam kako bi žensko na ulici upecu? A jo kr ustavš in povabš na kavo? Ja lahko, sam jst nimam tolk jajc.

Najboljš so pa vedno take situacije, kjer vsako dnevno srečaš kakšno.
Mogoče imata oba ob isti uri na urniku sprehod (v nasprotni smeri seveda). Prvič greš mimo, drugič, tretjič, četrtič se že nasmehneta en drugmu, petič se pozdravta...desetič gresta že na kavo. In to bi znalo bit res najbolj pristno in ne vsiljeno. Mogoče pa preveč filme gledam smiley.
Skratka, kakorkol. Velik uspeha pri iskanju.
Upam, d tut mene čaka smiley. Poln kufr mam samskega življenja. Lušn je blo, zdej je pa cajt za resne stvari smiley.
Lp...
P.s. Avgustka, če to bereš...Tvoja matchmaking agencija ni mela glih uspeha smiley. Oz. je mela. Sam punca ni bla taprava smiley. smiley

(Fak sm spet naložu...prijetno branje vsem vztrajnežem) smiley
avgustka
Število vnosov: 1794
24.08.2012 ob 17:50

Ma ja...ni panike, če si se mal razpisal....ravnokar sem to storila tud sama, haha. smiley

No, vidm, da moja MATCHMAKING AGENCIJA ni imela uspešnega konca. Žou, žou..... Kva nej rečem: ja včasih tud '"kleopatrina lepota'" na dolgi rok ne prinese bistva. Upam, pa da tale deklca zdej tega slučajen ne bere, ker bova oba tepena (hec). smiley

Berem tud, da bistvo, kako punco upalit, ti dober veš. Bravo! Ampak, kaj je pa uno, da tega tud ne nardiš v praksi? Hm, a ne? smileyVčasih je za našo dušo zlo super, ko vse vemo. Ko pa je to treba storit, pa kr zmrznemo. Morda slabe izkušnje?smiley

Na žalost je dones EMANCIPIRANOST punc ratal na visokem nivoju (pazi, pišem ti kot sama punca) smiley.... in mislim, da je to včasih razlog, da fantje v drugo nobene ne upate ogovorit. Se motim? smileyMislim, da ne, ker mi je že par sodelavcev nekej časa nazaj govoril točno o tem. 1X si se nekje malce obrukal, drugič te je kera nadrla, pa po možnosti kam poslala....do tretje pa pol ne gre več. Vse poznano. smileyKje zdej najti recept? Mater, ko bi blo lahko '" simple'" pa ni.smiley

Tisto '"o treh naenkrat '"se pa pogost dogaja. Kot da bi ti kdo '"od zgoraj dol'" sporoču, da dej že zber eno, pa ne muti preveč, ker ne čakajo, haha. smiley

Ah, ne sekiraj se.... Po tvojem bistrem pisanju in pametnih nasvetih sem prepričana, da boš že našel pravo. Sam tokrat hiter izber, pa ne preveč razmišljat, kolk je kera stara in kje pa kdaj se bo ta znorela. A velja? To je moj nasvet! smiley
5lamca
Število vnosov: 137
24.08.2012 ob 21:28

Ti, avgustka, morm priznat, d si kr super. No, vsaj po pisanju sodeč, mislm d si kr '"zbrihtana'".
Ajdi, pa dost pihanja na dušo smiley.
Se bom mal obrnu na tiste '"slabe izkušnje'". Ja, to res ni prijetno. Nekatere so res opice. Se opravičujem izrazu, ampak res no. Se ne da na lep način zavrnt tipa? Ker ne boli tolk zavrnitev, kolkr kakšna takšna reakcija, k ti punca nardi ceeeel halo, ker si jo pač ogovoru. Včas prov histeričn smeh...
No ja, to se mi je zgodil nedolgo nazaj na eni izmed teh veselic. Pač rad zaplešem in ob kakm valčku recimo d znam mal navezat stike (Kot sm že povedu, problem veselic je sam v tem, da ni velik punc mojih let...al so smrkle al pa babice...). Evo in zadnjič grem do ene. Od daleč se mi je zdela ok... Pridem bliži, še preden jo prosm za ples, se mi je dozdeval da zna bit najstnica...Ampak vseen, jebi ga. Kaj pa je en ples? Nč. In lepo vprašam. Deklica pade u nekontroliran smeh zraven pa še 4 druge prjatlce, kao '"WTF pa teb ni jasn'"? OK, obrnu sm se in odkoraku. Takih scen res ne rabm. Ampak po moje so ble res smrkle in sm se mal uštel pr oceni smiley. Kakšna zrela ženska že ne bi tega nardila. Ali pač? Kar hočm povedat je to, da te take scene mal odvrnejo od tega. Nenazadne korakaš čez celo dvorišče z namenom, d boš eno pelu plesat. IN TE SKENSLA. Se morš obrnt in odkorakat do tam od kjer si prišel. smiley In vsi si mislijo, lega lega smiley popušil je smiley.

Dejansko so take stvari mal moteče no. Ko pristopiš, odletiš in morš odkorakat.
Sej ne, da zdej naslednjič ne bom več probu. Ampak tist večer pa res nism več. smiley.
Tale emancipiranost je mal prerasla ja, meje. Sm glih zadnjič tuhtu, d bi kako '"zgodbico'" tut o tem spesnu smiley. Ampak...drugič smiley.
Nč ni narobe s tem, da ste ženske enakovredne nam. Nasprotno. Ampak občutek mam, da si zarad zgodovine jemljete še več '"pravic'" in veliko argumentov sm slišu že na to temo '"nismo u 18. stoletji, d bo kr po tvoje'"...
Ne. sej nočem da je. Sam dejmo bit no. Moški in ženske. Nekatere stvari so pač takšne kot so zato ker je tako najbolj prav in najbolj naravno. A zdej bote pa res začele še strehe prekrivat in beton mešat (karikiram) sam zato, da bomo izpodbijal kliše da to ni za ženske? U smislu, '"ti pa men ne boš govoru, da ne znam žeblu zabijat'"...
Če mal pomislm, se mi zdi, da so ravno naši očetje in mame mel najbolj poštiman. Niso zaničeval žensk, kot so to počel, recimo naši pradedje...kakorkol. In tut ženske so vedle, kakšne so smernice in ni jim blo težko. Niso ble nesrečne. Naši ati pa prav tako ne. Še vedno so srečni. Vsaj tisti, ki jih jst poznam.
Kar je blo v zgodovini je blo res svinjsko in ne bi bil rad ženska v tistem času.
Kar se pa dogaja danes je pa počasi že kontra in to ni kul.
Neko ravnovesje bi mogu ustat. Zdej pa ženske od 20. do enga 27. dokler jim ne začne mal biološka urca trkat, furajo tisto predstavo, predstavljeno s strani medijev, hollywooda, itd. Ne vse. Itak da ne. Tiste nekatere. Tiste, ki nas tako na grd način pokenslajo. Tiste mislijo, da bo ponje pršu sam Ashton Kutcher...

No ja, to je itak moje mnenje. Zdej grem pa s kolegi na pivo in upam, d se u ktero s polnim naročjem zvezkov zaletim... Oblubm, d ji jih pomagam pobrat smiley.

Lp, avgustka smileysmiley

XOXOXOXO
Število vnosov: 15
25.08.2012 ob 12:20

Mene pa moti, ker si želim, da bi mi moški dvorili.... se mi zdi, da je dandanes vse tko zdivjano pa hitro, da sploh ni več tistega pravega filinga. ker jst si pa želim, da bi mi moški dal občutiti, da sem nekaj posebnega, da se mal potrudi zame... da nisem zanj tko kot vsaka druga, da se mu zdim vredna...
pa tudi če pride do sexa na prvem zmenku še ne pomeni, da me je poba dobil ampak samo, da tudi jst rada sexam in tud to ne pomeni, da sem lahka smiley
drgač pa tud jst v mešalc mečem pa pomagam...pa tud traktor vozim... smiley hočem samo povedat, da pobi morate si več upati... ker je življenje prekratko... če koga pogrešate, ga pokličte...če hočete nekoga povabiti, ga povabi...imaš vprašanje...vpraši! ti kaj ni všeč? povej!...hočeš nekaj? prosi za to in se potrudi...če nekoga ljubiš ji/mu to povej!
ker imamo samo eno življenje! naj bo enostavno in ne tako zakomplicirano smiley

srečno :* smiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Kofein

Arhiv
Almir: prej in potem

Almir (Gostilna): To pa je šokantna sprememba!

Koprčan Almir Begić, ki ga je širna Slovenija spoznala v šovu Gostilna išče šefa, v kateri je sicer slavil Valerio Lutman, je svojevrsten zmagovalec. Poleg tega, da si mnogi Slovenci želijo poskusiti njegove kreacije, ima za seboj še eno veliko zmago – shujšal je 60 kilogramov!

Anketa

Arhiv

Kje ste spoznali svojo boljšo polovico?

zmenek