Forum
Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
badboy26
Število vnosov: 7
01.03.2011 ob 08:58

lep pozdrav.
mene zanima kaksno je vase mnenje o facebooku? ker je pri nekaterih to ze zasvojenost.
tud pri meni je bla,pa sem se premagal smiley in sem si deaktiviral racun.
dajte malo povedat zakaj vam je fajn in zakaj nesmiley

smiley
ARIVLE_AVE
Število vnosov: 1
04.02.2013 ob 08:22
*Odgovor na: badboy26 +

jst sm ga zbrisal pred enim letom,ko sem vidu kaj google in fecebook delata..uzadno sm vidu pri oddaji Ellen ,da dejansko vse slike ki jih ti das gor al posnetke ali karkoli Bog ne daj osebnega,si lahko velike koorporacijske druzbe ,sploh medijske polastijo pravice da vse kar si objavil na svojem profilu,oni lahko objavijo v svojih oddajh breaz tvojega dovoljenja,saj ko si odprl FB racun ,si se strinjal s tem v pravilniku pa sploh ves ne ker je toliko za brat ,da noben ne bere.potem so pa objavli se najnovejso FB funkcijo.Njihova skrita kamera ki te slika oz. snema ko se meckas s svojo drago,zopet brez tvojega dovoljenja,rece se ji aplikacija za pare,ki zdruzi profile enega para v skupni profil in pol majo kao kontrolo kako tebi in tvojemu dekletu gre v lajfu,zravn si pa dowoljo narest se THEIR SECRET CAM.Enemu paru so to ze naredili ampak navduseni americani to podpirajo z glasnim aplavzom.CIA so dali izjavo,da ni lepsega darila kot FB,saj sedaj kontrolirajo cel planet normalnega prebivalstva in razkrivajo kaksni smo,nase navade in vse skupaj lepo nekam pisejo in delajo druge profile na svojih straneh..Tko zadeva postaja vse bolj resna ,sam folk je cist zasleplen.Pa sej ce bi dans pogledel folk nek z lufta,pa sej bi te kap.Dva modela stojita en zravn druzga ,komunicirata pa prek FB al sms.Zame je to zadost razlog da recem da nas hocjo sprat da bomo k roboti v prihodnosti.
edin.zn
Število vnosov: 9
01.03.2011 ob 10:06

Heh,jst ga mam kr zbrisanega smiley Ampak baje itak skos neki ostane na spletu-za tiste ki to znajo izbrskat...

'"Ćist'" sem že od sredine decembra,imam ogrooooooomno prostega časa,telefon bolj umirjeno (ne pogosto) zvoni,uglavnem sami pozitivni učinki! smiley
Elvis Makovec
Število vnosov: 1
06.02.2013 ob 16:23
*Odgovor na: edin.zn +

Eh, saj ne spremljajo samo FB, Google, skype, MSM, itd. Tudi tukaj, kjer trenutno pišem se spremlja. Vendar nisem zanimiv, razen komercijalne pasice, to je pa tudi vse.
CIA ipd pa tudi ne vem, kolko jih zanimam, morda kakšnih 100 slovencev skupaj z politiki in gospodarstveniki. Verjami, bolj nas '"naši'" spremljajo, kakor čezoceanarji smiley
maari
Število vnosov: 12
01.03.2011 ob 14:26

Jaz sem imela F.pa so mi začeli kar eni tipi pisati (perverzni)..mojmu tipu ni bilo vseeno(tudi meni nebi bilo, če bi njemu katera pisala takšne stvari)... Tudi na netlogu sem bila prijavljena....na koncu sem ugotovila, da preveč časa zapravljam na F. (celo popoldne), nič koristnega ne delam, u bistvu pa imam bolj pomembne in koristne stvari..
Sej so prijatelji pomembni, obdržati stike, ampak s tem malo že pretiravajo... Prijateljico, prijatelja lahko tudi po skyp-u, mail-u, telefonu...slišim, če že želim... Ali pa kaj češ boljšega, če se dobiš kje in se pogovarjaš oči v oči. Morali bi živeti v realnosti, malo več biti zunaj na svežem zraku, veliko manj za računalnikom...
V bistvu to je odločitev posameznika, jaz osebno ne podpiram F., moj partner ga tudi nima, rajši greva laufat ali pa sexava.. karkoli druzga...
Zguba časa s tem F.

Moje mnenje!

Lp. smiley
avgustka
Število vnosov: 1794
01.03.2011 ob 17:16

Hehe,Maari,ta zadnji stavek je pa dober.smiley

Jaz ga tud nimam in ga tud ne podpiram.Za urco ali dve grem na comp,mal pobrskam tole stran,pa Zadovoljno,novice 24 ur......in vse zvem.S daljnimi frendi komuniciramo preko Skypa in Messengerja....tko da sama nisem odvisnica.Veliko časa preživim zunaj(beri sprehod,kolo,čvek)smiley,zato me doba interneta ne gane.

Sem pa opazila pri drugih,da so si s temi socialnimi omrežji zakomplicirali life do daske.Marsikatera zveza je že propadla,ker se da na lahek način veliko čudnega folka gor dobit.Plus tega ljudje kar naenkrat nimajo časa it ven niti na kavo,so zasedeni kot najhujši menedžerji.....ma groza,no.Pa še ti namišljeni frendi tam gor so mi čist mimo.smiley
maari
Število vnosov: 12
15.03.2011 ob 15:30
*Odgovor na: avgustka +

Mal za hec mal za res... smiley

smiley smiley
badboy26
02.03.2011 ob 08:45

ja vidim da same negativne izkusnje...smiley
jaz sem tud mel full probleme z punco zarad tega,ker sva si pritiskala drug drugemu,zaadi tega in onega.
pravi prijatli so tisti ko jih ne rabis videt vsaki dan,in ne rabis vedet kdaj so jedli,pili,sexali,kaksno je vreme v njihovem kraju,sli na blato...itd.smiley

zivljenje je lepse brez fb.-ja ........smileysmileysmileysmiley
avgustka
Število vnosov: 1794
02.03.2011 ob 09:43

Hehe,res je.....Kaj vse nekateri folk gor objavi.smiley

Jaz sem imela enkrat priliko prebrat,ko je ena ženska objavila komplet dnevnik,od jutra do večera in to podrobno do minute(kako je vstala,kateri koffee si je skuhala,kdaj je šla na wc.....)smiley

Po moje je nam,ki se tega ne gremo,precej lepše v lifu.smiley
badboy26
02.03.2011 ob 10:29

je tud napisala kdaj je sexala?? :P aja taksna ko take pise vrjetno nima fanta...smiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Kofein

Arhiv
Damijan Merlak

Spoznajte Slovenca, ki služi milijone!

Damijan Merlak je skupaj z Nejcem Kodričem bitcoin borzo Bitstamp ustanovil sredi leta 2011, ko je bil en bitni kovanec vreden slabih pet ameriških dolarjev. Danes je ta vreden okoli 800 dolarjev, njuna borza pa je med največjimi na svetu - njen mesečni promet znaša okoli 250 milijonov dolarjev, kar je petkratnik prometa na Ljubljanski borzi.

Anketa

Arhiv

Kateri del ženskega telesa vam je najbolj všeč?

Alyssa Arce - 8