Forum
Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
lotion
Število vnosov: 8
30.04.2010 ob 11:43

tek je aerobna vadba ... poskusi s kakšnimi vajami za eksplozivnost mišic, ne kondicijo... za močne roke in rame - skledce... naveč načinov, za noge in rit izpadni korak, počepi... trebušnjaki za trebušne... spomni se telovadbe... čist simpl vaje, ampak če jih delaš tako kot je pravilno! imajo lahko zelo dober efekt. Lahko si pomagaš z utežmi, če jih nimaš vzameš pa dve plastenki 1,5l - verjam bo zadost! Drugače pa..še naprej ostani aktiven, to je najbolj pomembno.
monique1
Število vnosov: 148
06.05.2010 ob 08:27

Ja predlagam da delaš na mišicah in ne poslušat tistih ki ti pravijo da se nažiraj z mastno hrano in hkrati nezdravo hrano. Poskusi pa dosti jesti, ker baje fantje pri teh letih zelo rastete tako da gre verjetno precej energije za to.
Tek imej za ogrevanje, potem pa še kakšne vaje za mišice npr. vsak dan za drugo skupino mišic.
Mythra
Število vnosov: 5
08.05.2010 ob 15:40

A velja to tudi za punce? Jaz imam enak problem, le da sem ženskega spola. Predstavljam si, da bi načeloma marsikatera ženska imela rada mojo presnovo, ampak v praksi pa suha ramena niso prav nič privlačna in obleke mi zelo grdo stojijo. Na srečo so obline dokaj ok, tako da ne zgledam anoreksično. Ampak ta ramena bi pa res rada popravla. Torej tudi ženskam pomaga šport in mišice ali bi svetovali kaj drugega?
purja kolt
05.11.2012 ob 20:45
*Odgovor na: Mythra +

Tebi bom enako napisala , kot avtorju foruma. ker ta recept velja za vse suhe, ne glede na spol. star ruski recept. deluje zagotovo. zvečer , pred spanjem v kozarec toplega mleka dodaj eno žlico (ne žličko) medu, eno žlico mletih orehov in eno kocko(tako , kot za na kruh namazati) surovega masla. vse skupaj premešaj in spij. zredil se boš zagotovo . že čez teden boš videl razliko . lahko to narediš tudi zjutraj in spiješ kar dvakrat na dan. pa tudi spal boš dobro. vse sestavine zelo zdrave . če tole ne bo pomagalo, potem pojdi k endokrinologu in preveri delovanje ščitnice. pa še na diabetis se daj preveriti. želim ti srečo. LP.
monique1
Število vnosov: 148
21.05.2010 ob 11:19

Ja potem delaj vaje za mišice ramenskega obroča, meni pomagajo, da ne zgledam tako koščeno smiley
blablablabu
Število vnosov: 2
12.06.2010 ob 12:54

Tisti, ki se hočete zrediti (pridobiti na mišični masi). Kupte si kšne uteži (sedaj jih ima že skoraj vsaka športna trgovina in niso drage). Za začetek jejte vlik, tudi ko ste siti.
1. Uredi si prehrano (3-5 obrokov na dan).
2. Ne dviguj vsak dan. Pusti mišicam čas za regeneracijo. Ne hodi prepozno spat. Za začetek delaj na vseh mišičnih skupinah (3 krat na teden), kasneje pa vsako mišično skupino posebaj. (npr. pon: noge, tor: trup...). Ugotovil boš, da doma ne napreduješ (po cca. pol leta) in se boš posledično, sklepam, odločil za obisk v fitnes.
3. Veliko vitaminov (veliko sadja...lahko kakšne vitaminske tablete, npr: bion 3 (po treh mesecih uporabe lahko prekineš z uporabo bion3, prednost biona je da ti uredi prebavo))
5. Zmanjšaj aerobno vadbo.
4. Ne pij alkohola.
5. Dodajanje prehrambenih dodatkov k urejeni prehrani.
Dodatkov je veliko; gainerji, whey, malta, kasein, kreatin...
Pomembno je pravilno doziranje oz. uporaba dodatkov.
Posvetuj se v trgovini oz. na kakšnem forumu (npr. the nutrition ima dobre izdelke in kvaliteten forum),

Zastavi si cilj. Telovadba naj bo užitek in ne trpljenje. Seveda brez trdega dela nebo šlo. smiley

smiley
voyager777
Število vnosov: 5
15.06.2010 ob 11:22

Če hočeš pridobiti na teži potem moraš imeti vsaj pet obrokov dnevno, od tega imej dva ali tri \'\"večje\'\". Poskušaj pojesti vse kar imaš na krožniku oziroma še več. Pri tem ni tako pomembno kaj ješ, ampak moraš biti pozoren na količino. Je pa res, da ti zelenjavni obroki ne bodo ravno pomagali. Priporočam ti obroke z veliko beljakovin in ogljikovih hidratov.
Kar pa zadeva vadbe ti slednja pri pridobivanju teže ne bo koristila. Če hočeš pridobiti kilograme potem jej, kasneje, ko boš dosegel idealno težo pa začni z vajami ipd.
Glede jajc pa ti takšne obroke močno odsvetujem. Na dan pojej največ eno jajce ne pa tri, ker težave se ne bodo pojavile takoj. Lahko se pojavijo čez leto dni, lahko čez deset let in, če nočeš imeti holesterola potem tega ne jej.
purja kolt
05.11.2012 ob 20:48
*Odgovor na: voyager777 +

glede jajc se tudi jaz strinjam.
nowitzki
Število vnosov: 67
12.07.2010 ob 09:07

zakaj se obremenjuješ s težo- ČLOVEK JE SVOJ NAJVEČJI SOVRAŽNIK- bodi vesel da imaš tak metabolizem in si zaščiten pred boleznimi in še posebej pred starostno trebušno debelostjo :smiley))
sleekknox
Število vnosov: 3
20.08.2012 ob 13:38
*Odgovor na: nowitzki +

lej že res..ampak..tut jst mam podobn problem..sem zelo suh in verjemi da ni prijetno..pa vsak misli da si zdej ful švoh al pa da si bolan oz. nevem kaj..pa službo dobit..spet problem..tkoda..you get my point?smiley lp

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Kofein

Arhiv
Almir: prej in potem

Almir (Gostilna): To pa je šokantna sprememba!

Koprčan Almir Begić, ki ga je širna Slovenija spoznala v šovu Gostilna išče šefa, v kateri je sicer slavil Valerio Lutman, je svojevrsten zmagovalec. Poleg tega, da si mnogi Slovenci želijo poskusiti njegove kreacije, ima za seboj še eno veliko zmago – shujšal je 60 kilogramov!

Anketa

Arhiv

Kje ste spoznali svojo boljšo polovico?

zmenek