Forum
Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
king34
Število vnosov: 6
26.04.2010 ob 14:35

pozdravljeni. imam eno težavo saj sem izredno suhi in zato tudi nimam nič moči. visok sem 180 cm tehtam pa samo 54 kg. prosim dajte mi kak nasvet kako se naj zredim!
purja kolt
Število vnosov: 8
05.11.2012 ob 20:39
*Odgovor na: king34 +

ni problema. star ruski recept. deluje zagotovo. zvečer , pred spanjem v kozarec toplega mleka dodaj eno žlico (ne žličko) medu, eno žlico mletih orehov in eno kocko(tako , kot za na kruh namazati) surovega masla. vse skupaj premešaj in spij. zredil se boš zagotovo . že čez teden boš videl razliko . lahko to narediš tudi zjutraj in spiješ kar dvakrat na dan. pa tudi spal boš dobro. vse sestavine zelo zdrave . če tole ne bo pomagalo, potem pojdi k endokrinologu in preveri delovanje ščitnice. pa še na diabetis se daj preveriti. želim ti srečo. LP.
Samxii
Število vnosov: 4
25.11.2012 ob 23:25
*Odgovor na: purja kolt +

kakšno kocko ??
rokrsla2
Število vnosov: 1
26.04.2010 ob 19:53

Vsak ima neko težavo.Ti si suh jaz pa sem predebelsmiley
Rekel ti bom tako....probaj jesti kakšno mastno hrano(hamburger itd.) in verjemi da se boš še kako zredil.

Lep pozdrav!
suprql
Število vnosov: 10
27.04.2010 ob 15:43

Imam predlog zate. Nebos bil vec suh, namesto \'\"vampa\'\" pa bos imel misice, vglavnem pred sluzbo, solo itd. popij 3 ali vec surovih jajc, po tem pa zacni telovaditi (najbolje da gres teči v bližnji park).

P.s.: ne skrbi zaradi jajc, ker se jajcni rumenjak ne veze negativno z telesom zato ni skrbi zaradi holesterola smiley
king34
28.04.2010 ob 20:46
*Odgovor na: suprql +

pa to lahko spijem tudi po šole pa grem tedaj teč?
suprql
Število vnosov: 10
06.05.2010 ob 19:46
*Odgovor na: king34 +

seveda, je zanic okusa ampak se bo splacalo smiley
Matej Pipuš
Število vnosov: 2
27.04.2010 ob 16:31

sem imel isti problem, nato pa sem se začel ukvarjati s fitnesom...npr. iz 72kg na trenutno okrog 95kg!!! pač ja vse skupaj ti tudi vzame neki časa, ampak če si res želiš boš že potrpel. Poleg tega sem začel jemati gainere kateri so zelo pripomogli pri pridobivanju mase prava prehrana(testenine,riž,banane,veliko mesa(svinsko,piščančje...)navadni jogorti musli....to je pri meni učinkovalo tk da ja, tvoja odločitevsmiley

lp
lotion
Število vnosov: 8
28.04.2010 ob 14:57

fitness, body pump...telovadba uglavnem...

nisi povedal kolk si star, eni imajo probleme se zredit, zaradi nepravilnega delovanja ščitnice?
king34
28.04.2010 ob 20:42

pozdravljeni! hvala za odgovore
star sem 17 let,
tečem zdaj že vsak dan.

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Kofein

Arhiv
Damijan Merlak

Spoznajte Slovenca, ki služi milijone!

Damijan Merlak je skupaj z Nejcem Kodričem bitcoin borzo Bitstamp ustanovil sredi leta 2011, ko je bil en bitni kovanec vreden slabih pet ameriških dolarjev. Danes je ta vreden okoli 800 dolarjev, njuna borza pa je med največjimi na svetu - njen mesečni promet znaša okoli 250 milijonov dolarjev, kar je petkratnik prometa na Ljubljanski borzi.

Anketa

Arhiv

Kje ste spoznali svojo boljšo polovico?

zmenek